Facebook

TCS

PP 002 (P64)

Bramy skrzydłowe systemu łączą w sobie solidne, staranne wykonanie z walorami estetycznymi i doskonałym zabezpieczeniem przed korozją. Wytwarzane są według typoszeregu wymiarów standardowych lub na żądany wymiar, z wysokiej jakości kształtowników stalowych o przekrojach odpowiednio dobranych do ciężaru oraz gabarytu zamawianego elementu. Optymalizacja konstrukcji wyrobów dla dwóch przedziałów wymiarowych pozwoliła na uzyskanie wymaganej funkcjonalności i trwałości za bardzo przystępną cenę. Osprzęt pochodzący wyłącznie od renomowanych dostawców, który stanowi gwarancję bezawaryjnego użytkowania tych produktów oraz ich komfortowej obsługi. Wieloletnie doświadczenie firmy TCS, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz specjalne przygotowana linia produkcyjna sprawia, że bramy i furtki spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe i posiadają szerokie spektrum zastosowań: od obiektów przemysłowo-handlowych, zakładów, przez obiekty użyteczności publicznej, obiekty sportowe, szkoły, osiedla, po obiekty prywatne i rekreacyjne.

Cделай заказ
OCHRONA ANTYKOROZYJNA
Zaawansowany system przygotowania powierzchni oraz dwie powłoki antykorozyjne (cynkowe + malowane proszkowo) w systemie DUPLEX zapewniają długotrwałą odporność na działania czynników atmosferycznych.

GWARANCJA JAKOŚCI
Wszystkie elementy ogrodzeń powstają z materiałów atestowanych I gatunku, które pochodzą od czołowych europejskich producentów stali. Do każdego ogrodzenia wystawiane na atesty jakości oraz gwarancja antykorozyjna.

KOLORYSTYKA STANDARDOWA

ZAWIASY REGULOWANE

Bramy i furtki w standardowym zestawie posiadają zawiasy z możliwością regulacji, która nie wymaga zdejmowania skrzydła. Ten ważny apekt przydatny jest w dalszej eksploatacji – naturalne kurczenie się i rozszerzanie stalii w okresie zimy i lata.

AUTOMATYKA BRAMY

Na życzenie naszych klientów dostraczamy bramy wraz z zestawem automatyki FAAC oraz CAME, posiadającym zdalne sterowanie przy użyciu pilota. Zapewnia to komfort użytkowania, zwłaszcza przy konieczności częstego zamykania i otwierania wjazdu.

ELEKTROZACZEP

Furtki wyposażone są w elekrozaczep z zamkiem na klucz i stałym uchwytem. Rozwiązanie to umożliwia zdalne otwieranie ich skrzydła za pomocą kart dostępu, domofonu lub z przycisku, dzięki czemu poziom bezpieczeństwa i kontrolii dostępu jest bardzo wysoki.1. Спецификация

Gate frame:

Profil 60x40 mm

Gate furnishing:

adjustable hinges, plugs, earlet for padlock, lower lock 

Wicket gate frame:

Profil 60x40 mm

Wicket gate furnishings:

adjustable hinges, plugs, key lock, handle

Filling:

Steel bar 60x40 mm

Anticorrosion protecion:

Zinc-plating + powder lacquer 

Posts:

profil 80x80 or 100x100 mm 

 

 


2. Рекомендуемые товары

Калитки PP 002 (P64)
Раздвижныеворота PP 002 (P64)
Палисадограждения PP 002 (P64)
Портфолио