Tarasy i ogrodzenia kompozytowe

PRODECK to firma z wieloletnim doświadczeniem, o międzynarodowym zasięgu, z polską fabryką mieszczącą się w Niepołomicach.
Firma ProDeck to krajowy producent systemów kompozytowych. Deski kompozytowe odmienią wygląd każdej przestrzeni – od budynków użyteczności publicznej, po prywatne domy i mieszkania. Dzięki swojej wszechstronności mogą być wykorzystywane na tarasach, balkonach i do budowy ogrodzeń. Doskonały skład, który zawdzięczają wzbogaceniu naturalnego drewna nowoczesnymi, poprawiającymi jego właściwości polimerami, sprawia, że deski kompozytowe są trwałe, odporne na zmienne czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.
Produkty ProDeck wyróżnia znakomita jakość, potwierdzona licznymi certyfikatami i atestami. O ich klasie świadczy również gwarancja – nawet do 25 lat na gnicie i butwienie. Na uwagę zasługuje wysoka estetyka wykonania, dzięki której deski kompozytowe świetnie skomponują się z każdym otoczeniem, tworząc przytulną atmosferę.
Innowacyjność, funkcjonalność i komfort użytkowania – to hasła, którymi firma kieruje się na co dzień, oferując wysokiej jakości rozwiązania dla każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Scroll to Top